Üretim

 • Alüminyum Ekstrüzyon Pres

  Alüminyum Ekstrüzyon Pres

  Alüminyum Ekstrüzyon, alüminyumun belli bir sıcaklık değerlerinde ısıtıldıktan sonra hidrolik baskı yardımıyla istenilen kalıba göre şekillendirme işlemine denir.

 • Elektrostatik Toz Boya

  Elektrostatik Toz Boya

  Elektrostatik toz boya, metallerin ve toz boya materyalinin bir manyetik ortam içerisinde farklı elektrikle yüklenmeleri, bunun sonucunda toz materyalin mıknatıs etkisiyle metal yüzeyi kaplaması işlemidir.

 • Metal Enjeksiyon

  Metal Enjeksiyon

  Metal Enjeksiyon, bir metal parçanın belli bir şekle getirilmesi için kullanılan bir metal işleme tekniğidir. Metal enjeksiyon, metal olarak sert ve dayanıklı parçalar üretmek için kullanılan önemli bir teknolojidir. Bu teknik, üretim sürecinin hızlanması ve maliyetlerin düşürülmesi için kullanılır. Metal enjeksiyon, çok yönlü bir teknik olup, çeşitli metal türleri için uygulandığı gibi, alüminyum aksesuarı imalatı için de kullanılabilir. Alüminyum profil imalatında metal enjeksiyon, çok hassas parçalar üretmek için kullanılır. Metal enjeksiyon, alüminyum profil imalatının çeşitli amaçlara uygun parçalar üretmesine yardımcı olur. Metal enjeksiyon, üretim sürecini hızlandırmak, maliyetleri azaltmak ve üretilen parçaların kalitesini artırmak için kullanılır.

 • CNC Freze

  CNC Freze

  CNC freze tezgahı, üzerinde birden fazla kesici ağız bulunan çakı ile genelde doğrusal ilerleme hareketi yaparak iş parçalarından talaş kaldırma işlemi yapan makinelere verilen isimdir.

 • Talaşlı İmalat

  Talaşlı İmalat

  Talaşlı imalat, araçların üretiminde kullanılan kapsamlı bir teknolojidir. Teknoloji, parçaların özel şekil ve boyutta tasarlanması ve üretilmesi için gerekli olan kalıpların ve aletlerin kullanımını içerir. Bu, özel parçaların üretilmesine olanak sağlar.

Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.